Liga lesní moudrosti – Aktuality


Týpí jako domov – kniha o podstatě woodcrafterského táboření

  Ve čtvrtek 6. 12. se z Jazz klubu U Staré paní poprvé ozýval indiánský buben, zpěv a hlavně hlasité Wašté. Právě tady v kruhu přátel z Ligy lesní moudrosti, Skauta a Asociace TOM proběhl křest knihy Týpí jako domov. 

Medailonek - Lucie Vaňková

Novou hospodářkou LLM je Lucie Vaňková. Už jste ji mohli potkat na některých akcích ligy. Pokud ale nevíte, s kým, že to vlastně máte tu čest, kdo je na druhé straně sluchátka či počítače, tady vám přinášíme krátký medailnek.

49. Valné schromáždění ČRDM

    Dne 15.11 proběhlo v Praze VS ČRDM. LLM zastupoval náčelník Filip.

Podzimní ohnivecké setkání 2018

Přesto, že tématem letošního podzimního ohniveckého setkání byly spolky, já bych ho spíš shrnula slovy děti a zvířata. Jak jinak, když se setkání odehrávalo na nádherném želichovském statku.

Lakrosový turnaj 2019

Lakros žije!   O víkendu 29. - 31. 3. 2019 se v Srbech bude konat Lakrosový turnaj pro Malou lóži.   Neváhejte a sestavte svůj tým! Vítáni jsou hráči všech úrovní.

Ples LLM 2019 na počest zakladatele woodcraftu

Zveme Vás na slavnostní večer pořádaný na počest zakladatele světového woodcraftu. Díky nově objevené korespondenci českého génia Járy Cimrmana a spisovatele a ilustrátora E.T.Setona, vyšly najevo důležité poznatky o vzniku woodcrafterského hnutí.

Zprávy z náčelnictva

V úterý 6. 11. se konalo 206. zasedání náčelnictva - co se probíralo a k čemu jsme dospěli?

72 hodi na Faře v Michalových Horách

  Co se o říjnovém víkendu dělo na Faře v Michalových Horách nejen v rámci projektu 72 hodin? V pátek odpoledne se sjela skupina milých lidí z okolí Michalových Hor, které zaujala nabídka možnosti tvořit a lektorovat zajímavé programy, jejichž pilotáž se rozjede na Faře už koncem příštího roku.

Medailonek Marie Palasové - Máši

Od září převzala agendu kanceláře LLM Marie Palasová - Máša. Už jste se s ní setkali, nebo o ní slyšíte poprvé?

Putování ML

    Zajímá vás, jaké bylo letošní putování Malé lóže?