Liga lesní moudrosti – Aktuality


Silvestrovské táboření na Samechově

Nevíš co letos o Silvestru? Tak pojeď tábořit na Samechov. Oslavíme příchod nového roku stylově v týpý, pod hvězdnou oblohou.

Tawiskara je výzva

Už od konce prázdnin se těšíme na svátek svatého Václava. Kdy se na našem tábořišti sejdou lidičky, aby si zastřílely z luku a poměřili své dovednosti v lukostřelbě. Je nám ctí a radostí připravovat střelnice a lovecké stezky a pak pozorovat radost a spokojenost střelců ze sdíleného zážitku, který přináší dobře trefený šíp. 

Sněm zástupců 2019

V sobotu 19.10.2019 proběhl volební Sněm zástupců. Letos jsme se sešli opět na Moravě, konkrétně v krásném ekocentru Trkmanka, Velké Pavlovice. Sněmu se zúčastnilo přes šedesát zástupců kmenů, rodů, stráží a členů náčelnictva s volebním právem. 

Velké Hry 2019 - Výzvy

V minulém roce se zvedaly hlasy po změně, a tak proběhly v letošní Velké Hry netradiční formou.   Připravili jsme pro dětské kmeny čtyři výzvy.   Podívejte se, jaké to bylo...

Ohnivecké setkání

Zveme všechny kmenové ohnivce, zástupce rodů, rodin a všechny ty, kterým leží na srdci duchovní růst vlastní i svých blízkých, na Ohnivecké setkání.

Říjnové náčelnictvo

Říjnové, 215. zasedání náčelnictva je za námi.

Zářijové náčelnictvo

Po prázdninách první, leč v řadě již 214. náčelnictvo. Čemu jsme se věnovali tentokrát?

Severka.online - Návšteva Julie A. Seton v Českej republike

Na webu Severka.online vyšel článek o návštěvě J. Seton od J. Dully - Modoka.

Indiáni z Točníku opět za námi

Indiáni z Točníku jsou za námi a můžeme hrdě říci, že naše úžasná partička woodcrafterů, která se do toho položila opravdu s vervou, si užila skvělý víkend.   1065 nadšenýc návštěvníků to jen potvrzuje.  

Tawiskara

Baví vás střílení z luku a chcete si porovnat svoje umění z lidmi kteří lukostřelbu berou jako amatérskou zálibu?