Liga lesní moudrosti – Aktuality


Náčelnické zkoušky 2019

V letošních náčelnických zkouškách „Woodcraft underground“ nahlédneme pod povrch nejen woodcraftu…  

Zimní putování ML

           Pojďte s námi putovat... Tentokrát v zimě...

Škola mimo školu, projekt Liga lesní moudrosti

Liga lesní moudrosti realizuje od září 2018 projekt Škola mimo školu, kterýž byl podpořený z Operačního programu výzkum, vývoj a vzdělávání, kterým Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy podporuje, mimo jiného i propojování školní a mimoškolní práce s dětmi a mládeží

Dopis Ježíškovi

... od náčelnictva Ligy lesní moudrosti.

Zprávy z náčelnictva

V tomto adventním čase, v úterý 11. 12., se konalo pro letošní rok  již poslední, 207. zasedání náčelnictva. Sešli jsme se takřka v plném počtu, omluven byl Yučikala, kterého v současnosti zaměstnávají příjemné rodinné události. Dne 4. 12. se rozšířily naše řady o novou,  čtyřicet pět centimetrů dlouhou a 2,19 kg vážící woodcrafterku Aničku Spálenou. Něco končí a něco nového začíná, toto náčelnictvo se neslo  v duchu vítání. Ať už hostů, nového přírůstku nebo nového kmene.

Týpí jako domov – kniha o podstatě woodcrafterského táboření

  Ve čtvrtek 6. 12. se z Jazz klubu U Staré paní poprvé ozýval indiánský buben, zpěv a hlavně hlasité Wašté. Právě tady v kruhu přátel z Ligy lesní moudrosti, Skauta a Asociace TOM proběhl křest knihy Týpí jako domov. 

Medailonek - Lucie Vaňková

Novou hospodářkou LLM je Lucie Vaňková. Už jste ji mohli potkat na některých akcích ligy. Pokud ale nevíte, s kým, že to vlastně máte tu čest, kdo je na druhé straně sluchátka či počítače, tady vám přinášíme krátký medailnek.

49. Valné schromáždění ČRDM

    Dne 15.11 proběhlo v Praze VS ČRDM. LLM zastupoval náčelník Filip.