Liga lesní moudrosti – Aktuality


Trilobitman 2019

Po loňské úspěšné premiéře si Vás dovolujeme pozvat na veřejný závod v krátkém triatlonu. Přijďte překonat všechny soupeře a pro letošní rok se budete moci honosit titulem TRILOBITMAN 2019.     

XXX. Kruhy

Tento čtvrtek (16.5) se budou konat ony dlouho očekávané třicáté narozeniny Kruhů...

Řezbářský workshop na srubu Suivakko

V sobotu ráno vyrážím do lesů kolem řeky Sázavy a v jedné malé vesničce zanechávám svého ocelového oře. Je krásné počasí, cesta údolím ubíhá docela rychle, takže zanedlouho vidím srub Suivakko se svými charakteristickými karmínovými okenicemi

Stopa Černého vlka

Rádi bychom vás pozvali na Malý Walden na letošní ročník tradiční hry Stopa Černého vlka, letos na téma Den Trifidů. Budete soutěžit, utíkat, radovat se, bát se, přemýšlet, rozvíjet smysly, naslouchat a hlavně! si to, doufáme, pořádně užijete s partou kamarádů.

Výměna mládeže ČR – Izrael v roce 2019

Česká rada dětí a mládeže společně s Radou hnutí mládeže v Izraeli v letošním roce opět připravuje společný bilaterální výměnný projekt mezi Českou republikou a Izraelem. 

Velikonoční táboření rodinných kmenů na Kosím potoce

Malé ohlédnutí za letošním velikonočním Setkání rodinných kmenů.   Tábořiště na Kosím potoce opět ožilo woodcrafterskými velikonočními radovánkami.

Bloudění a plavání woodcrafterů

  Přijeďte si zabloudit při jednoduchém orientačním běhu v tuchlovickém lese nebo splnit plavecké činy v sobotu 11. května.

Zprávy z náčelnictva

Na dubnovém, předvelikonočním 211. zasedání náčelnictva jsme toho měli na programu tolik, že někteří z nás tak tak stihli poslední jedoucí metro či tramvaj. A nad čím, že jsme tak dlouho rokovali?

Změna termínu brigády na Malém Waldenu

Z organizačních důvodů brigáda proběhne v jiném termínu.

Putování skřítků

Páté putování skřítků kolem bájné hory Velíz